Žymos archyvas: darbuotojas

Darbuotojų motyvavimas

Dauguma darbdavių jau supranta, kad svarbiausia kvalifikuota darbo jėga. Todėl nemažą dalį biudžeto pradeda skirti investicijai į žmogiškąjį kapitalą. Kaip ir bet kokia investicija, taip ir investicija į žmogų, turi atnešti kažkokią grąžą. Taigi keli patarimai investuojantiems į savo darbuotojus:

 

1. Investuokite tik į lojalius, ištikimus darbuotojus. Visos investicijos atsiperka tik per tam tikrą laiką, tad jei nenorite patirti nuostolio ir prarasti investicijos, skirkite didelį dėmesį, kaip išlaikyti perspektyvius darbuotojus. Pasiūlykite jiems kažką, ko negali pasiūlyti kitos darbo vietos. Pvz.: savęs realizavimą.

2. Investuokite tik į iniciatyvą rodančius darbuotojus. Jūs tikriausiai nuspręsite išsiųsti savo darbuotojus į apmokymus, bet tai neduos jokio rezultato, jei jūsų darbo jėga nenorės tobulėti savo profesinėje srityje. Taigi tikėtis aukštesnės darbo kokybės neverta.

3. Ir bene pats svarbiausia – žinoti savo kompanijos tikslą, kuris ir turėtų parodyti, kokios vertybės turėtų būti puoselėjamos ir į ką orientuojasi jūsų įmonė. Tai eis Jums pasirinkti investicijų kryptį ir gauti iš jos maksimalios naudos.