Lieknėjimas

Jeigu Jums svarbus lieknėjimas, nes norite numesti kuo daugiau svorio ir turėti puikią figūrą, tuomet jums reikia ne tik laikytis geros dietos, tačiau ir prižiūrėti savo fizinę bei dvasinę būklę – dabar yra tikrai labai daug nuostabiai efektyvių maisto papildų, kurie vos ne akimirksniu galėtų jus priversti sulieknėti, tačiau tokio žodžio kaip „prievarta“ čia negali būti – visgi Jūs patys turite rūpintis savimi, todėl maisto papildomai geriausiu atveju gali būti tik geras pagalbininkas pasiekti savo svarbiausiąjį tikslą.

lieknejimas2

Be jokios abejonės, pasidomėkite šiuo metu esančiais maisto pakaitalais, kurių galite įsigyti sveikos gyvensenos parduotuvėse arba tiesiog užsisakyti internetu. Dabar galite gauti nemažai maisto pakaitalų su akcija, bet dar pigiau kainuos tada, jei pirksite jų daugiau iš karto ar kažkokį ilgalaikės programos paketą.

Kadangi lieknėjimas dažniausiai yra tikrai gana sunkus ir netrumpas procesas, Jūs pamažu turėsite pripratinti savo kūną prie geresnio, mažesnio ir natūralesnio maisto. Iš pradžių apgalvokite ir savo dienotvarkę – pradėkite užsiimti sportu, pasirinkite tokią sporto šaką (bėgimas – puikus pasirinkimas lieknėjantiems), kuri būtų naudinga Jūsų kūnui, tačiau tuo pačiu ir būtų įdomi jums. Tuomet galėsite greitai pradėti lieknėjimo procesą – pasportuokite bent po tris kartus per dieną, o vėliau, kuomet jau eisite valgyti, turėkite valios nevalgyti daug mėsos ir pasirūpinkite specialiu ir natūraliu dietai skirtu maistu. Užkandę šiek tiek, visuomet pagalvokite ir apie tai, ar nesijaučiate pavargę – tuomet padės vitaminai. Taip tikrai gali būti, kadangi lieknėti neišeina be maisto raciono sumažinimo ir skrandis dėl to gali iš pradžių streikuoti, negavęs savo įprastų maisto patiekalų ir gausybės skirtingų angliavandenių, riebalų ir kitų medžiagų.
Su maisto pakaitalais dažniausiai nereikia vartoti papildomų vitaminų, todėl apsvarstykite ir šią lieknėjimo galimybę.