Komedijos būtinos mūsų sėkmingam gyvenimui

Komedijos

Stresas, įtampa, nerimas, pyktis, baimė ir kiti neigiami pojūčiai – visa tai, kas neleidžia mums gyventi laimingo, ramaus ir sėkmingo gyvenimo. Deja, bet šiais laikais nelaimingų žmonių sparčiai daugėja. Ir tai labai aiškiai atsispindi statistikoje. Ir nors iš pirmo žvilgsnio žmonių gyvenimo kokybė turėtų gerėti – juk aplink mus yra tiek daug papildomų priemonių, palengvinančių kasdienių užduočių atlikimą – vis dėlto, tikroji situacija yra priešinga. Todėl jei ir jūs nesate patenkinti savo dabartiniu gyvenimu, nemanykite, kad esate vieni. Nepasitenkinimas savo gyvenimu yra labai dažna problema, tačiau svarbiausia ne tai. Svarbiausia, kad šią problemą kiekvienas iš mūsų galime išspręsti. Ir tam nereikia labai didelių pastangų. Viena iš priemonių, kurią galime pasitelkti savo nuotaikos gerinimui, yra ne kas kita, o komedijos.

Taip, nesuklydote – jūs supratote labai teisingai. Kalbame apie komedijos žanro filmus, kurių šiandien yra tūkstančiai. Ir tikrai nereikėtų manyti, kad žiūrėdami filmus jūs iššvaistysite labai daug laiko, kurį priešingu atveju galėtumėte skirti savo kasdienių darbų atlikimui. Priešingai, jei jūs kasdien sau leisite pažiūrėti bent vieną komediją, galite būti tikri, kad jūsų diena taps linksmesnė ir sėkmingesnė. Kiekviena komedija mums suteikia daugiau gerų emocijų ir padeda nuvyti kasdienius rūpesčius, į viską pažvelgiant kur kas paprasčiau ir su šypsena.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad komedijos turi tiesioginį teigiamą poveikį ir mūsų sveikatai. Pavyzdžiui, jei dažnai jūsų kraujospūdis būna labai aukštas, komedijos gali padėti jį sumažinti. Tuo tarpu, jei jaučiate raumenų skausmus ir jūsų raumenys būna dažnai labai įsitempę, nepraleiskite progos pažiūrėti vieną ar kitą komedijos žanro filmą – juoko metu padidėjęs deguonies kiekis mūsų organizme padeda sumažinti raumenų įtampą. Žinoma, negalima nepaminėti ir tokio tipo filmų poveikio mūsų svoriui. Kaip žinia, žiūrint komedijas, deginamos kalorijos, todėl jums net nereikia keliauti į sporto klubą, kad galėtumėte sumažinti savo svorį (žinoma, nesupraskite tiesiogiai – vos vieno filmo metu jūs tikrai neatsikratysite kelių kilogramų). Taigi, smagiausia tai, kad šie išvardinti privalumai nėra vieninteliai, kuriais pasižymi komedijos.