Finansiniai įsipareigojimai ir kreditorių pasirinkimas

Paskola internetu

Kokie greitieji kreditai (Kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/greitieji-kreditai) yra pigiausi? Kokios kredito bendrovės (https://kreditus.eu/lt/imones/134-credit-star) siūlo pačias palankiausias sąlygas? Kaip greitai gali būti suteiktas greitasis kreditas? Kreiptis dėl greitojo kredito ar vartojamosios paskolos? Kuo skiriasi trumpalaikės paskolos nuo ilgalaikių?

Klausimus galima vardinti dar labai ilgai ir kiekvienas iš jų yra labai svarbus, kadangi paskolos yra rimti finansiniai įsipareigojimai ir į tokių finansinių įsipareigojimų prisiėmimą būtina žvelgti labai atsakingai. Taigi, jei šiomis dienomis jūs vis dažniau pagalvojate apie galimybę kreiptis dėl paskolos, verta pagalvoti apie daugybę skirtingų svarbių finansinių detalių.

Kaip kreditoriai vertina savo klientų mokumą?

Svarbu, kad jūs suprastumėte, jog paskolos negalėsite gauti, jei jūs nebūsite mokūs vartotojai. Kiekvienas žmogus, kuris nori gauti paskolą ir kreipiasi į pasirinktus kreditorius, turi atitikti tam tikras sąlygas ir tam tikrus keliamus reikalavimus. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad įprastai atsižvelgiama ne tik į vartotojų mokumo vertinimo įstatyme numatytus reikalavimus, tačiau taip pat ir į savo vidines taisykles, kurias turi bene kiekvieni kreditoriai. Tai reiškia, kad paskolų suteikimo ir vartotojų mokumo vertinimo tvarka yra labai griežta.

Jei jūs kreipsitės į kreditorius ar užpildysite paskolos paraišką tarpusavio skolinimo platformoje, galite būti tikri, kad bus įvertintos jūsų gaunamos pajamos, turimi finansiniai įsipareigojimai, darbo stažas, kredito istorija ir kredito reitingas, šeimyninė padėtis bei kitos papildomos finansinės detalės. Visa tai turi labai didelės ir tiesioginės įtakos jūsų mokumo vertinimui. Tikrai nereikėtų manyti, kad pakanka turėti vidutines ar dideles mėnesines pajamas ir jūs galite užtikrintai gauti paskolą. Didelės įtakos turės jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai. Jei jų turėsite pakankamai daug, net ir didelės pajamos gali nepagelbėti gaunant paskolą internetu.

Todėl jei norite būti tikri, kad sulauksite teigiamo kreditorių atsakymo, visų pirma turėtumėte labai atsakingai ir sąžiningai įvertinti savo tikrąją finansinę situaciją. Be to, nepamirškite, kad jei jūs kreipsitės dėl paskolos internetu su bendraskoliu, jūsų finansiniai įsipareigojimai negalės viršyti 40 proc. jūsų gaunamų mėnesinių pajamų.

Per kiek laiko kreditoriai suteikia paskolą?

Deja, bet į šį klausimą nėra vieno vienintelio atsakymo. Kiekviena situacija yra labai skirtinga ir individuali. Be to, didelę reikšmę tam turi ir pasirinkta paskolos rūšis. Jei jūs kreipsitės dėl greitojo kredito ir būsite mokūs (bei dirbantys pagal darbo sutartį), tuomet yra didelė tikimybė, kad norimo dydžio paskolą jūs galėsite gauti ir vos per vieną ar kelias kreditorių darbo valandas. Tačiau jei jūs kreipsitės dėl didesnės vertės vartojamosios paskolos ir jūs dirbsite individualiai, tuomet paskolos suteikimo procesas gali užtrukti (pvz., iki vienos ar kelių darbo dienų). Taigi, nebūtų galima atsakyti vienareikšmiškai per kiek laiko jūs galėsite gauti paskolą internetu.

Kaip patogiausia pasirinkti paskolą?

Natūralu, kad dabartinėje rinkoje paskolų yra labai daug, todėl jei jūs norite, jog jums būtų paprasčiau pasirinkti palankiausiomis sąlygomis pasižyminčią paskolą, galite pasinaudoti paskolų palyginimo portalais. Šiandien jų yra daugybė, todėl tikrai neturėtų būti sudėtinga surasti bent vieną iš jų. Tuomet jums nebereikėtų lankytis kiekvienų kreditorių tinklalapiuose. Vietoje to galėtumėte per keletą minučių peržiūrėti pagrindinę informaciją, susijusią su konkrečių kreditorių taikomais paskolų pasiūlymais ir apsilankius jų tinklalapiuose užpildyti paskolos paraišką. Jei jūs tokią paraišką pateiksite kreditorių darbo valandomis, atsakymo galite sulaukti tą pačią dieną (žinoma, kaip jau buvo minėta, kiekvienas atvejis yra labai individualus, todėl visa tai gali ir šiek tiek užtrukti).