Darbo skelbimas. Kur talpinti?

Dabar darbdaviai ieškodami darbuotojo patiria išties dideles išlaidas. Pirmosios išlaidos patiriamos jau talpinant darbo pasiūlymą gerai matomose portaluose. Nes iš tiesų populiarūs portalai už darbo skelbimų talpinimą ima didžiulius pinigus. Tačiau ar verta juos mokėti? Na tai painus klausimas… Pirmiausia, jūsų tikslas – kad darbo skelbimą pamatytų kuo daugiau potencialių kandidatų. Tačiau atsiradus paieškos sistemoms, jūsų darbo pasiūlymas tampa matomas, neskaitant to, kokiame portale jūs jį patalpinote. Antras kriterijus, kokių darbuotojų ieškote, pastoviam darbui ar tik laikinam, trumpalaikiam. Yra galybė portalų talpinančių įvairius darbo pasiūlymus.

 

Tarkime darote namuose remontą. Jums tikrai nereikia samdyti meistro pagal darbo sutartį. Galite tiesiog aprašyti darbo tikslą ir pobūdį, su iškeltais reikalavimais. O laisvi meistrai ieškantys darbo atsilieps į Jūsų darbo skelbimą.

Interneto galimybės neribotos, tiesiog reikia jas išnaudoti. Kam ieškoti darbuotojo tarp pažįstamų, jei savo paieškas galite išplėsti Lietuvos, o gal net pasaulio mastu.

Tačiau reikia įsidėmėti kelis dalykus prieš talpinant darbo pasiūlymus:

1. Atkreipkite dėmesį, kur ruošiatės talpinti skelbimą, ar skelbimų portalą aplanko pakankamas darbo ieškančių skaičius, kokia tai auditorija, ar ji atitinka jūsų siūlomo darbo pobūdį.

2. Jei ieškote gero specialisto (o tokie specialistai dažniausiai jau turi darbus, bet tik kai kurie iš jų ieško kito), nepagailėkite ir investuokite į populiarius, gerai žinomus portalus. Nes tik tokiu atveju padidinsit tikimybė, kad jūsų darbo skelbimą pamatys tikri profesionalai. Priedo to, iš populiariausių darbo skelbimų portalų pasiūlymai yra importuojami į ne tokius populiarius, mažesnius portalus. Tai suteiks jūsų darbo pasiūlymui dar didesnio matomumo.

darbo-skelbimai