2013 rudens mados

Kad ir kaip būtų gaila, bet vasara jau persirito į kitą pusę. Kitą, tą prastesnę, kai naktis ilgėja, dienos trumpėja, braškių sezonas jau sena praeitis, o vietoj jų valgome obuolius, kurie, kad ir kaip būtų neteisinga, labiau simbolizuoja rudenį, o ne vasarą.

 

Grauždama pirmą alyvinį obuolį šiais metais susimąsčiau apie tai, kokios mados tendencijos bus ateinantį rudenį. Pasiskaitinėjusi radau visai smagių drabužių ir mados tendencijų, kurias pasirinkusi neabejotinai neprašauši. Šiandien trumpai apie jas.

Pilka spalva. Ateinančio sezono modeliuose dominuoja juodos ir baldos mišinys- pilka spalva. Nuo ypač šviesių atspalvių iki tamsiai pilkos. Šią spalvą derinkite su gamtos atspalviais: tamsiai žalia, juoda, ruda, balkšva.

kas%20madinga%20si%20rudeni 2013 rudens mados

Stilinga kaimietukė. Šį rudenį neprašausite pasirinkusi didelį jaukų gamtos spalvų megztuką, kurį priderinsite prie sijono ar patogių džinsų. Jaukūs ir patogūs deriniai, tarsi susiruošėte į modernią kaimo sodybą, yra šio sezono hitas. Taip pat galite dėvėti kailinius, odos ar natūralios vilnos akcentus.

kas%20madinga%20si%20rudeni%201 2013 rudens mados

Žali atspalviai. Pilka- ne vienintelė ateinančio rudens karalienė, prie jos jungiasi visi žalios spalvos atspalviai. Sodrūs, ryškūs, natūralūs- žalią spalvą galite dėvėti visur.

kas%20madinga%20si%20rudeni%203 2013 rudens mados

Prabangus kostiumas. CVyriškas kostiumas grįžta į moterų spintas. Prabangus, elegantiškas ir puoųnus, su šviesiomis detalėmis arba be jų, švarko arba sijono kombinacija ir dar daugiau… Tinka į darbą, į vakarėlį arba formalius pietus su kolega. Dominuoja tamsios spalvos, ypač klasikinė juoda ir pilka.

kas%20madinga%20si%20rudeni%204 2013 rudens mados

Lofto mergina. Spalvos sukurtos tam, kad būtų derinamos ir miksuojamos, o šį sezoną tai reiškia dar daugiau: sloksniuokite spalvas ir medžiagas, derinkite nesuderinamus, išlaikykite geometrinių figūrų raštus. Dominuojančios spalvos: juoda, balta, smėlinė ir tamsiai mėlyna.

kas%20madinga%20si%20rudeni%202 2013 rudens mados

Pasikartojantys raštai. 2013 rudenį pasikartojimų ir vienodų motyvų nebus per daug. Raštuota palaidinė? Kodėl nepriderinus jo su tokio paties arba skirtingo rašto kelnėmis arba sijonu. Ištisinio rašto suknelė, kontrastingos spalvos- jūsų pasirinkimas šį rudenį.

kas%20madinga%20si%20rudeni%205 2013 rudens mados

Va va taip trumpai apie ateinančio sezono derinius ir tendencijas. Praeityje pasilieka ryškios vasariškos spalvos, plonyčiai audiniai.. bet dar turime laiko. Dar vienas mėnuo, o jei mums seksis, ir ilga bei šilta bobų vasara. Tačiau, neprašausite jei jau dabar atkreipsite ir apsidairysite anksčiau aprašytų derinių.