Kategorijos archyvas: Mano drabužiai

Efektyvūs stiliaus formavimo patarimai

Ar dažnai pagalvojate apie tai, kokią įtaką jūsų kasdienybei turi jūsų pasirinktas stilius? Ar jam esate linkę skirti daug savo dėmesio? Kaip bebūtų, dažniausiai vyrai į pastaruosius klausimus pateikia neigiamus atsakymus. Trumpiau tariant, kur kas daugiau vyrų nemano, kad stilius jiems yra svarbus, todėl jie nebūna linkę investuoti savo laiką, pinigus ir pastangas į jo tobulinimą. Žinoma, visa tai labai tiesiogiai paveikia ir jų kasdienybę – nors jie to iš pirmo žvilgsnio ir nenori pripažinti. Vis dėlto, savo stiliumi pasirūpinti yra svarbu kiekvienam – nepaisant to apie kurią lytį bekalbėtume. Taigi, kad visą tai padaryti jums būtų lengviau ir efektyviau, pasinaudokite šiais keliais https://bullstyle.lt/ pateikiamais patarimais.

Pirmiausia nepamirškite, kad jūs turėtumėte suprasti, koks iš tikrųjų yra jūsų skonis. Trumpiau tariant, jums reikia turėti labai aiškią viziją, ką norėtumėte pasiekti. Jūsų stilius turėtų būti ne tik madingas, tačiau taip pat ir labai patogus bei atitinkantis visus jūsų lūkesčius. Savo įvaizdžio pagalba jums turėtų būti daug lengviau pasitikėti savo jėgomis ir išsiskirti iš minios. Tuo tarpu, jei jūsų įvaizdis bus šiuolaikiškas, tačiau neatitinkantis jūsų skonio, visą tai labai akivaizdžiai ir greitai pastebės aplinkiniai, nes jūs nesijausite komfortiškai ir prarasite pasitikėjimą savo jėgomis. Taigi, kaip jau supratote, jūs turite pasirinkti tai, kas jums patinka ir kas geriausiai dera su šiuolaikinėmis mados tendencijomis.

Taip pat labai svarbu paminėti, kad jūs didelį dėmesį turėtumėte skirti ne tik drabužių ir avalynės pasirinkimui, tačiau taip pat ir aksesuarams. Nemaža dalis žmonių apie tai visiškai pamiršta, susitelkdami tik į drabužius ir avalynę. Tačiau tokiais atvejais jų stilius nebūna išbaigtas. Tai reiškia, kad jų stiliuje tuomet akivaizdžiai kažko trūksta – ir tas kažkas neabejotinai yra aksesuarai. Taigi, kaip jau supratote, jūsų stilių turėtų sudaryti kompleksiniai sprendimai. Jūs turėtumėte pasistengti skirti pakankamai savo laiko ir pastangų tam, kad surastumėte šiuolaikiškus ir labai tinkamus sprendimus, kuriuos pritaikytumėte formuodami savo unikalų ir išsiskirti iš minios padedantį stilių.

Kaip formuoti vyro įvaizdį

Vyriškos piniginėsKai už lango pradeda tvieksti skaisti ir maloni saulutė, daugelis iš mūsų suskumbame rūpintis savo išvaizda. Vieni ima peržiūrėti savo mitybos racioną, kiti pradeda sportuoti, o treti aukštyn kojomis apverčia savo drabužių spintą ir ieško būdų, kaip galėtų atsinaujinti bei patobulinti savo įvaizdį. Nors visa tai aktualiausia yra moterims, šiuolaikiniai vyrai taip pat nepraleidžia progos skirti šiek tiek daugiau laiko savo išvaizdai. Todėl visuomet naudinga žinoti, kas yra svarbu kiekvieno iš mūsų įvaizdžiui.

Tinkamas drabužių dydis – svarbiausias aspektas

Didžiausia klaida, kokią galite padaryti formuodami savo įvaizdį, tai pasirinkti netinkamą drabužių dydį. Kai kurie vyrai neskiria per daug dėmesio drabužių ilgiui ar pločiui. Trumpiau tariant, jie gali dėvėti tiek per ankštus, tiek ir pernelyg didelius drabužius. Deja, bet nei vienu, nei kitu atveju negalima džiaugtis galutiniu rezultatu. Drabužiai turėtų atitikti jūsų kūno proporcijas – tik tokiu atveju jie atrodys nepriekaištingai.

Unikalumas slypi paprastume

Manote, kad išsiskirti iš minios galite tik rinkdamiesi labai neįprastus drabužius ir aksesuarus? Anaiptol. Tikrai nėra būtina apsirengti drabužiais, kurie būtų lyg iš fantastinio filmo. Galite būti pastebėti ir apsirengus klasikinio stiliaus drabužius bei tinkamai pritaikius aksesuarus. Pavyzdžiui, kokybiškas švarkas ir džinsai, švariai nublizginti lengvi batai, marškiniai arba marškinėliai – tai puikus laisvalaikiui tinkantis drabužių derinys. Ir tai tik vienas iš daugelio galimų pavyzdžių. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir skonio. Svarbiausia, kad su dėvimais drabužiais jaustumėtės savimi. Be to, jei bus tinkamai pasirinkti aksesuarai, tokie kaip vyriškos piniginės, kortelių dėklai, kaklaraiščiai, sąsagos ar vyriški papuošalai, rezultatas gali būti dar geresnis.

Neikite apsipirkti vieni

Nors galite būti individualistais ir mėgti apsipirkinėjimą vienumoje, vis dėlto specialistai rekomenduoja tokius įpročius pakeisti. Jei į drabužių parduotuves keliausite kartu su antrąja puse – jūsų pasirinkimai gali būti kur kas sėkmingesni ir labiau tinkantys.

Domėkitės šiuolaikinėmis mados tendencijomis

Nors vyrams tai gali būti pakankamai neįprastas užsiėmimas, tačiau šiandien yra nemažai išskirtinai vyrams pritaikytų informacinių portalų, kuriuos kasdien publikuojama daug naudingos informacijos apie tai, kas yra aktualu ir ką būtina tinkamai pasirinkti.

Suknelės pagal figūros tipą

sukneliu nuoma kaunasKiekviena moteris nori atrasti tokią suknelę, kurią būtų galima vadinti pačiu tobuliausiu pasirinkimu. Ir tiesa tokia, kad dažniausiai tokios suknelės pasirenkamos ne spalviniu ar modelio variantu, o mąstant apie tai, kokia labiausiai tiktų pagal figūros tipą. Suknelių nuoma Kaunas mieste teikia labai daug pasirinkimų ir kiekvienas žmogus gali atrasti tokį, kuris labiausiai jam tinka ir patinka. Visgi, viskas ne taip paprasta, jeigu tiksliai nežinote, kokia suknelė geriausiai pabrėš jūsų figūrą.

Kriaušės figūra

Dažniausiai šios figūros turėtojos skundžiasi, kad jų klubai yra labai platūs. Ištaisyti problemą galima nesunkiai, jeigu vizualiai padidinsite krūtinę. O tai padaryti galima nesunkiai paprasčiausiai pasirinkus suknelę, kurios viršutinė dalis yra labai ryški: raštuota arba puošta linijomis. Tuo pačiu vizualiai klubai atrodys kiek mažesni, jeigu ties klubais suknelė bus vienspalvė.

Obuolio figūra

Šios figūros turėtojos dažniausiai turi labai didelį pilvuką, kurį galima paslėpti pasirinkus atitinkamo modelio suknelę. Suknelių nuoma Kaunas teikia labai daug pasiūlymų, tad kiekvienas atras jam labiausiai tinkantį variantą. Kai kurios suknelės yra su mini korsetu, kuris leidžia kiek pagerinti figūrą.

Banano figūra

Dažniausiai šios figūros turėtojos nori turėti kiek daugiau iškilumų. Šiuo atveju labai gelbėja liemenukas su pakietinimu. Tokiu atveju krūtinė vizualiai atrodys kiek didesnė. Taip pat pasistenkite pasirinkti tokią suknelę, kurio būti puošta horizontaliais raštais. Tuomet figūra atrodys kiek platesnė ir tuo pačiu labiau išryškės.

Gitaros figūra

Tai vadinama pačia tobuliausia figūra, kurios nori moterys. Dažniausiai šios figūros turėtojoms nekyla kokios nors problemos, kurios gali padėti apsispręsti, kaip geriausiai apsirengti. Visgi, tokiu atveju tenka apgalvoti labai daug įdomių ir spalvinių modelių, kurie gali apsunkinti paieškas. Bet kuriuo atveju, mes jums rekomenduojame skirti kuo daugiau laiko. Taip pavyks atrasti tobulumą.

Suknelių nuoma Kaunas mieste – geriausias pasirinkimas, kurį mes jums siūlome įvertinti. Viskas yra pasiekiama, tereikia tai padaryti. Atraskite tobulumą, kuris labiausiai tiktų jūsų figūrai.

2013 rudens mados

Kad ir kaip būtų gaila, bet vasara jau persirito į kitą pusę. Kitą, tą prastesnę, kai naktis ilgėja, dienos trumpėja, braškių sezonas jau sena praeitis, o vietoj jų valgome obuolius, kurie, kad ir kaip būtų neteisinga, labiau simbolizuoja rudenį, o ne vasarą.

 

Grauždama pirmą alyvinį obuolį šiais metais susimąsčiau apie tai, kokios mados tendencijos bus ateinantį rudenį. Pasiskaitinėjusi radau visai smagių drabužių ir mados tendencijų, kurias pasirinkusi neabejotinai neprašauši. Šiandien trumpai apie jas.

Pilka spalva. Ateinančio sezono modeliuose dominuoja juodos ir baldos mišinys- pilka spalva. Nuo ypač šviesių atspalvių iki tamsiai pilkos. Šią spalvą derinkite su gamtos atspalviais: tamsiai žalia, juoda, ruda, balkšva.

kas%20madinga%20si%20rudeni 2013 rudens mados

Stilinga kaimietukė. Šį rudenį neprašausite pasirinkusi didelį jaukų gamtos spalvų megztuką, kurį priderinsite prie sijono ar patogių džinsų. Jaukūs ir patogūs deriniai, tarsi susiruošėte į modernią kaimo sodybą, yra šio sezono hitas. Taip pat galite dėvėti kailinius, odos ar natūralios vilnos akcentus.

kas%20madinga%20si%20rudeni%201 2013 rudens mados

Žali atspalviai. Pilka- ne vienintelė ateinančio rudens karalienė, prie jos jungiasi visi žalios spalvos atspalviai. Sodrūs, ryškūs, natūralūs- žalią spalvą galite dėvėti visur.

kas%20madinga%20si%20rudeni%203 2013 rudens mados

Prabangus kostiumas. CVyriškas kostiumas grįžta į moterų spintas. Prabangus, elegantiškas ir puoųnus, su šviesiomis detalėmis arba be jų, švarko arba sijono kombinacija ir dar daugiau… Tinka į darbą, į vakarėlį arba formalius pietus su kolega. Dominuoja tamsios spalvos, ypač klasikinė juoda ir pilka.

kas%20madinga%20si%20rudeni%204 2013 rudens mados

Lofto mergina. Spalvos sukurtos tam, kad būtų derinamos ir miksuojamos, o šį sezoną tai reiškia dar daugiau: sloksniuokite spalvas ir medžiagas, derinkite nesuderinamus, išlaikykite geometrinių figūrų raštus. Dominuojančios spalvos: juoda, balta, smėlinė ir tamsiai mėlyna.

kas%20madinga%20si%20rudeni%202 2013 rudens mados

Pasikartojantys raštai. 2013 rudenį pasikartojimų ir vienodų motyvų nebus per daug. Raštuota palaidinė? Kodėl nepriderinus jo su tokio paties arba skirtingo rašto kelnėmis arba sijonu. Ištisinio rašto suknelė, kontrastingos spalvos- jūsų pasirinkimas šį rudenį.

kas%20madinga%20si%20rudeni%205 2013 rudens mados

Va va taip trumpai apie ateinančio sezono derinius ir tendencijas. Praeityje pasilieka ryškios vasariškos spalvos, plonyčiai audiniai.. bet dar turime laiko. Dar vienas mėnuo, o jei mums seksis, ir ilga bei šilta bobų vasara. Tačiau, neprašausite jei jau dabar atkreipsite ir apsidairysite anksčiau aprašytų derinių.