Kategorijos archyvas: Automobiliai

Mikroautobusų nuomos paslaugos jūsų atostogoms

Mikroautobusas

Galvojate išsinuomoti mikroautobusą savo kelionei, tačiau nežinote, kurioje bendrovėje yra siūlomos profesionaliausios mikroautobusų nuomos paslaugos? Tokiu atveju jums reikėtų pasinaudoti internetu ir sudarius savo prioritetų sąrašą, peržiūrėti mikroautobusus nuomojančių bendrovių internetinius tinklalapius. Žinoma, tokių paslaugų teikėjų šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė, todėl reikėtų skirti daugiau savo laiko, jei norite surasti tai, kas atitinka jūsų keliamus reikalavimus.

Vieni vartotojai teigia, kad jiems svarbiausia yra, jog mikroautobusų nuomos bendrovė galėtų pasiūlyti pačius pigiausius sprendimus. Tuo tarpu kitiems kur kas svarbiau, kad tokių paslaugų teikėjai savo pasiūloje turėtų labai didelį skirtingų mikroautobusų modelių asortimentą. Ir tai tikrai nėra vieninteliai vartotojų turimi lūkesčiai. Todėl pagalvokite, kas jums yra svarbiausia ir kokio lygio paslaugų jūs norėtumėte sulaukti, kreipdamiesi į vieną ar kitą mikroautobusų nuomos bendrovę.

Be abejo, svarbu, kad atsižvelgtumėte į siūlomų išsinuomoti mikroautobusų modelius, jų gamybos metus, erdvumą, techninę būklę, funkcionalumą ir kitus svarbius aspektus. Tai leistų jums kur kas lengviau pasirinkti tai, kas puikiai tiktų jūsų numatomai kelionei. Kaip bebūtų, pagalvokite ir apie papildomą funkcionalumą, kurio jums galėtų prireikti keliaujant. Pavyzdžiui, galbūt jums reikės GPS navigacijos? O gal jums reikės laikiklių, kurie būtų pritvirtinti prie mikroautobuso stogo? Įprastai mikroautobusų nuomos bendrovės savo klientams gali pasiūlyti ne vieną papildomą paslaugą, todėl turėtumėte tuo pasidomėti prieš pasirinkdami vieną ar kitą mikroautobusų nuomos bendrovę.

Tuo tarpu, jei jūs ruošiatės į ilgiau trunkančią kelionę, nepamirškite išspręsti ir daugybės kitų jūsų kelionei svarbių klausimų. Kai būsite pasirūpinę jūsų kelionei pačiu tinkamiausiu ir patogiausiu transportu, pagalvokite ir apie nakvynę, kelionės maršrutą, daiktus, kuriuos su savimi norėsite pasiimti, papildomas pramogas ir kt. Jei visą tai tinkamai apgalvosite ir suplanuosite iš anksto, jūsų atostogos bus daug sklandesnės ir malonesnės. Todėl kibkite į darbą ir pasirūpinkite, kad jūsų atostogos būtų labai smagios, turiningos ir nepamirštamos. Be to, nepamirškite, kad daug naudingų patarimų galite gauti ir iš kitų patyrusių keliautojų.

Kaip užsidirbti iš reklamos ant auto

Nemaža dalis vairuotojų, kurie kasdien eksploatuoja savo transporto priemonę, skundžiasi didelėmis kuro kainomis. Tiesą sakant, kiekvienas žmogus, kuris be automobilio neįsivaizduoja nei vienos savo dienos, puikiai supranta, kad kurui kiekvieną mėnesį išleidžia labai didelę savo mėnesinio biudžeto dalį. Kaip bebūtų, tai yra tiesiog neišvengiama, jei norima naudotis automobiliu. Tačiau nepaisant to, visuomet yra tam tikrų išeičių, kurių pagalba galima bent dalinai kompensuoti savo patiriamas išlaidas. Be abejo, jei apie tai iki šiol dar niekuomet nebuvote pagalvoję, turbūt svarstote, kaipgi tai galėtumėte padaryti ir ar iš tikrųjų yra priemonių, kurios galėtų padėti sutaupyti arba užsidirbti papildomai. Taigi, šiuo atveju turime galvoje reklamą ant automobilio.

Trumpiau tariant, kiekvienas automobilis gali būti įdarbintas, jei ant jo puikuosis reklama. Žinoma, šiuo atveju automobilis turėtų būti apklijuotas profesionaliai atrodančiais reklaminiais lipdukais, kuriuos gamina šios srities specialistai (spauskite čia, jei norite apie tokias paslaugas sužinoti daugiau), todėl turėtumėte kreiptis į tokių paslaugų teikėjus, kurie galėtų įgyvendinti jūsų užsakymą, automobilį apklijuojant taip, kad jis atrodytų labai paveikiai ir trauktų aplinkinių akį. Kita vertus, galite klausti, kas gi norės reklamuotis ant jūsų automobilio, tačiau jei jūs apsidairytumėte mieste, akimirksniu pastebėtumėte, kad yra labai daug transporto priemonių, kurios yra apklijuotos reklaminiais lipdukais. Tai reiškia, kad tokie automobiliai reklamuoja įvairias prekes, paslaugas ar konkrečius prekės ženklus.

Be to, iki šiol tokios reklamos priemonės yra labai populiarios ir paklausios, todėl jums tikrai neturėtų būti sudėtinga atrasti bendroves, kurios norėtų reklamuotis tokiu būdu. Kita vertus, visuomet galima pasinaudoti ir atitinkamomis paslaugomis, kurios siūlo atrasti reklamą perkančias bendroves, tokiu būdu palengvinant visą procesą. Taigi, kaip jau supratote, savo automobilį galite įdarbinti ir tai padaryti labai nesudėtingu būdu. Todėl viskas, ką šiuo atveju turėtumėte padaryti, tai susitarti su viena ar kita bendrove, kuri norėtų reklamuotis ant jūsų automobilio, o tuomet pasinaudoti reklamos gamybos paslaugomis, tokiu būdu užtikrinant, kad jūsų automobilis bus apklijuotas kokybiška reklama.

Sklandžios šiuolaikinės sunkvežimių supirkimo paslaugos

Sunkvezimiu supirkimas

Parduoti transporto priemonę tikrai ne visuomet būna labai paprasta. Ir tai ypač dažnai nutinka tuomet, kai bandoma parduoti naudojantis įprastiniais internetiniais skelbimų portalais. Tai reiškia, kad jei jūs pasirenkate internetinius skelbimų portalus, turėtumėte susitaikyti, kad jums reikės atsakinėti į daugybę klausimų ir kalbėti su dideliu skaičiumi susidomėjusių potencialių pirkėjų. Be to, nepamirškite, kad didelė dalis žmonių norės jūsų parduodamą sunkvežimį pamatyti realybėje, todėl jums taip pat teks eikvoti savo brangų laiką ir nuolatos vykti į susitikimus, kurie anaiptol ne visuomet baigsis sėkmingai. Trumpiau tariant, tokiais atvejais nemaža dalis žmonių teigia susiduriantys su savo laiko švaistymu, kadangi galiausiai paaiškėja, kad iš pirmo žvilgsnio jų parduodama transporto priemone susidomėję žmonės galiausiai nusprendžia nebepirkti, todėl pateikia neigiamą atsakymą. Žinoma, tai yra labai nemaloni situacija, todėl jei tokie atvejai kartojasi labai dažnai, puikiai suprantama, kad transporto priemonių savininkai, kurie nori rasti pirkėją, gali ieškoti kitokių kur kas efektyvesnių alternatyvų. Taigi, jei jūs norite kur kas greitesnio savo turimos transporto priemonės pardavimo būdo, nepamirškite, kad dabartinėje transporto priemonių rinkoje galima pasinaudoti ir labai sklandžiomis sunkvežimių supirkimo paslaugomis.

Be abejo, galbūt jūs niekuomet nebuvote išbandę tokių paslaugų ir jūs net nenutuokiate, kokiu būdu galėtumėte atrasti šių paslaugų teikėjus, todėl pateiksime jums keletą naudingų patarimų. Pirmiausia turėtumėte pasinaudoti internetu. Kai tai padarysite, jums taps labai paprasta atsirinkti šių paslaugų teikėjus, kurie atitinka jūsų lūkesčius. Apsilankius jums patikusių paslaugų teikėjų internetiniame tinklalapyje, galėsite užpildyti internetinę pasiūlymo formą. Tai padarius jūsų pasirinkti transporto priemonių supirkimo specialistai su jumis susisieks vos per kelias minutes nuo pasiūlymo gavimo, todėl jums nereikės ilgai laukti, svarstant, kokią gi kainą jie galėtų pasiūlyti ir kaip greitai jie gali nupirkti jūsų parduodamą sunkvežimį.

Galiausiai, kai jūs kalbėsite telefonu, aptarkite visas detales, susitarkite dėl kainos, nurodykite jiems jums tinkančią susitikimo vietą ir pasakykite, kokiu laiku jie turėtų atvykti. Kai visa ši svarbi informacija bus suderinta, transporto priemonių supirkėjai nupirks jūsų sunkvežimį.

Ar galima važinėtis užsienyje dygliuotomis padangomis?

dygliuotos padangos automobiliams

Ne paslaptis, kad nemaža dalis šiuolaikinių žmonių po įvairias užsienio šalis mėgsta keliauti su savo nuosavu automobiliu. Tai yra labai dažnas vartotojų pasirinkimas – juolab, kad tokiu atveju keliautojai yra patys savo kelionės šeimininkai, galintys planuoti maršrutą būtent taip, kaip jiems atrodo geriausia. Tačiau vėlgi, keliaudami automobiliu į užsienį susiduriame su įvairiais papildomais rūpesčiais, kuriuos būtina išspręsti. Juk visiškai suprantama, kad kelionė po Lietuvą ir išvyką į užsienio šalį nėra vienas ir tas pats. Taigi, reikėtų išsiaiškinti keletą svarbių detalių, tarp kurių viena yra susijusi su jūsų automobilio padangomis.

Turbūt kiekvienas Lietuvos gyventojas, vairuojantis automobilį, žino, kad mūsų šalyje dygliuotos padangos automobiliams yra leidžiamos nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. (imtinai). Tačiau tokia tvarka taikoma ne kiekvienoje šalyje. Net ir Europos sąjungos teritorijoje reikalavimai nėra vienodi. Todėl jei jūs žadate vykti per skirtingas užsienio šalis, nepamirškite pasidomėti jose galiojančiais reikalavimais. Tai leis išvengti įvairių nepatogumų.

Pavyzdžiui, jei žadate aplankyti Latviją, su dygliuotomis padangomis automobilį galėsite eksploatuoti nuo gruodžio 1 d. iki kovo 1 d. Kitais mėnesiais žiemines padangas naudoti yra draudžiama. Tuo tarpu, jei iš Latvijos susiruošite vykti į kaimyninę Estiją, joje galioja labai panaši tvarka, išskyrus tai, kad oro sąlygoms labai suprastėjus, žiemines padangas (tarp kurių yra ir dygliuotos padangos) galima naudoti jau nuo spalio 15 d. ir jų naudojimas gali būti pratęstas iki kovo 31 d.

Panaši, bet ne tokia pati tvarka taikoma Suomijoje. Šioje užsienio šalyje dygliuotas padangas leidžiama naudoti nuo lapkričio 1 d. iki Velykų. O apskritai žieminės padangos Suomijoje privalomai naudojamos nuo gruodžio 1 d. iki vasario mėn. pabaigos. Jei iš šios šalies vyksite ir į Švediją, tuomet atminkite, kad su dygliuotomis padangomis galėsite važinėti nuo spalio 1 d. iki balandžio 15 d., todėl su jokiais papildomais nepatogumais susidurti tikrai neturėtumėte.

Ir nors suprantama, kad išvardinome tik keletą šalių, prieš išvykstant jums tiesiog reikėtų pasinaudoti internetu ir peržiūrėti jums aktualią informaciją.

Daugiau informacijos ieškokite čia http://www.xpadangos.lt

Rinktis autoserviso detales ar įsigyti patiems?

Dalys Lietuvoje

Ar žinojote, kad nemaža dalis autoservisų nemenką dalį savo pajamų gauna iš naujų autodetalių? Įprastai, kai konkrečiam remontuojamam automobiliui reikia pakeisti vieną ar kitą detalę, autoserviso darbuotojai kreipiasi į bendroves, su kuriomis yra sudarę bendradarbiavimo sutartis, ir kur kas žemene kaina įsigyja pakaitines dalis. Tačiau galutinė detalių kaina automobilio savininkui išlieka tokia pati didelė. Tai reiškia, kad vartotojai visiškai nesutaupo.

Priešingu atveju, jei į autoservisą važiuojama jau turint reikiamas autodalis, mokama tik už patį remontą, o detalių kaina į tai nėra įskaičiuojama. Naudotos dalys Lietuvoje turi labai didelę paklausą. Dėl šios priežasties kasmet didėja ir jų pasiūla. Žmonės nemėgsta automobilių, kurių eksploatacinės išlaidos būna labai didelės. Jie kur kas mieliau renkasi naudotas detales ir jomis pakeičia susidėvėjusias.

Žinoma, tie vartotojai, kurie nenori gaišti savo laiko, visus šiuos darbus patiki autoserviso darbuotojams, tačiau būtina suprasti, kad jei pasirenkami patys efektyviausi detalių paieškos sprendimai, pačiam automobilio savininkui nereikia atlikti nei vieno papildomo veiksmo. Pakanka pasinaudoti internetu ir išsirinkti automobilių detalėmis prekiaujančią bendrovę. Be abejo, šiuo atveju kalbame apie naudotas detales, kurios yra pigesnės. Tuomet jei matote, kad šių paslaugų teikėjų prekių asortimente yra reikiamos autodalys – jas įsigyjate. Priešingu atveju galite pateiki užsakymą ir šiek tiek luktelėti, kol detalės bus pristatytos.

Galite neabejoti, kad minėtos bendrovės pasirūpins bet kokio tipo autodalimis. BMW, Volkswagen, Skoda ir kitos pavaru dezes, varikliai, guoliai, šarnyrai bei daugelis kitų detalių gali būti surastos ir transportuotos akimirksniu. Ilgametė patirtis ir transporto priemonių rinkos išmanymas sukuria labai palankias sąlygas vartotojams, kurie ieško jų automobiliams reikiamų detalių.

Ką gi, jei ir jums svarbu, kad turimas automobilis nepabrangtų vos po vieno apsilankymo autoservise, pagalvokite apie naudotas detales. Tuomet ilgainiui pastebėsite, kad savo automobiliui išleidžiate vis mažiau, o remonto darbai nebekelia didelio galvos skausmo, kuris būdavo neišvengiamas, kai rinkdavotės visiškai naujas autodalis. Be abejo, taip pat turite labai atsakingai prižiūrėti savo automobilį ir kaip įmanoma geriau juo rūpintis.

Kaip rasti vairavimo mokyklą

Vairavimo mokyklos Vilniuje

Prieš įsigyjant nuosavą automobilį, visuomet yra būtina gauti vairuotojo pažymėjimą. Kadangi šiandieninis pasaulis yra neįsivaizduojamas be transporto priemonių, visiškai natūralu, kad tiek daug žmonių kasdien ieško vairavimo mokyklos Vilniuje. Ir iš tiesų, rasti vairavimo mokyklą nėra sudėtinga, tačiau rasti labai profesionalias paslaugas teikiančius vairavimo kursų rengėjus gali būti kur kas sunkiau. Dėl šios priežasties reikėtų nepamiršti kelių aspektų.

Geri savo sritį išmanantys vairavimo instruktoriai: pirmiausia turite pasirinkti vairavimo mokyklą, kurioje dirbtų labai didelę patirtį sukaupę instruktoriai. Jie kasdien mokys jus praktinio vairavimo subtilybių, todėl būtina, kad kiekvienas instruktorius turėtų reikiamų pedagoginių sugebėjimų ir galėtų tinkamai išmokyti vairuoti.

Lengvai perteikiama vairavimo teorijos medžiaga: nors kai kurie pradedantieji vairuotojai labai nuvertina Kelių eismo taisyklių mokymąsi, tai yra viena iš svarbiausių mokymosi vairuoti sudedamųjų dalių, be kurios nebūtų galima įsivaizduoti nei vienų vairavimo kursų. Todėl iš anksto pasidomėkite, kas ves vairavimo teorijos mokymus, kokiu būdu galima mokytis teorinės medžiagos, spręsti kompiuterius KET testus ir atlikti kitas su teorija susijusias užduotis.

Vairavimo mokyklos vieta: tai taip pat labai svarbus veiksnys. Jei jūsų pasirinkta vairavimo mokykla bus labai nuo jūsų namų nutolusioje vietoje, tuomet tai gali jums sukelti daug nepatogumų. Tuo tarpu, jei vairavimo mokyklos Vilniuje pasirinkimas yra paremtas ir jos filialo lokacine vieta, tokiu atveju galima išvengti laiko gaišaties.

Vairavimo kursų kaina: kiekviena vairavimo mokykla savo klientams siūlo vis kitokius įkainius. Tai reiškia, kad turime platų pasirinkimą ir galime rinktis iš skirtingų pasiūlymų. Sukuriamos labai palankios sąlygos, kuriomis tereikia pasinaudoti.

Kursai eksternu: tai jau labai seniai paplitusi praktika. Vis daugiau žmonių nusprendžia vairavimo teoriją mokytis nuotoliniu būdu ir savarankiškai. Tai taupo laiką. Be to, tokie eksternu rengiami kursai yra pigesni, todėl kai kurie būsimi vairuotojai yra labiau linkę pasirinkti mokymąsi eksternu.

Taigi, kaip matote, yra nemažai aspektų, kurių neturėtumėte praleisti pro savo akis. Rinkitės atidžiai, neskubėdami ir labai atsakingai – tuomet neabejotinai neprašausite pro šalį.

Automobilių supirkimas perka ne tik sugedusius ar į autoįvykius patekusius automobilius

Automobiliu supirkimasKadangi automobilių Lietuvos gatvėse su kiekvienais metais vis daugėja (nors gyventojų skaičius dėl emigracijos mažėja), auga ir jų pirkimo bei pardavimo mastai. Kiekvienas norime patogiai nuvykti į darbą, nesistumdydami viešajame transporte, ir, be abejo, siekiame sutaupyti, nes dažnai automobilis gali padėti sumažinti kelionėms skiriamas dideles išlaidas. Tačiau, transporto priemonių skaičiaus didėjimas sąlygoja ir didesnę avarijų tikimybę. Iš dalies dėl to nuolat daugėja ir techniškai netvarkingų transporto priemonių, patekusių į autoįvykius, kuriomis pasirūpina automobiliu supirkimas, siūlantis ne tik sugedusių ar avarijas patyrusių automobilių, bet ir naujų bei tvarkingų transporto priemonių supirkimo paslaugas.

Kam yra tekę susidurti su automobilio pardavimo klausimais, tas gerai žino, kokia varginanti paprastai būna ši procedūra, kurią norisi užbaigti kuo greičiau ir neeikvoti laiko, pinigų ir jėgų. Internetas, skelbimai, draugų draugai ir kiti būdai, bandant parduoti savo transporto priemonę, dažniausiai labai nuvilia ir klampina į neviltį. Beje, kai kurie žmonės, nusivylę pirkėjo paieškomis, galiausiai nusprendžia automobilį palikti likimo valiai ir jo nebepardavinėja. Būtent tada jums turėtų ateiti į galvą ir gali praversti tokie stebuklingi žodžiai kaip – superkame automobilius.

Galbūt jaučiatės netvirtai, nežinote į ką reikia kreiptis ir nuo ko pradėti? Tai normalu ir suprantama. Kiekviena paslauga, kuria nėra tekę pasinaudoti, kelia daug klausimų, į kuriuos norime gauti visus atsakymus ir būti tikri, kad sulauksime aukštos kokybės paslaugų. Ne išimtis ir automobilių supirkimas. Naudodamiesi šiomis paslaugomis norime labai greitai ir, suprantama, už geriausią kainą parduoti savo automobilį. Žinodami, kad internetinių skelbimų dėka atkeliavę potencialūs pirkėjai dažnai nuvilia, imame užduoti vis daugiau klausimų, kad įsitikintumėme ar supirkimo paslaugos tikrai veikia taip efektyviai, kaip turėtų.

Žinoma, kai nesate pratę prie tokių paslaugų, girdėti iš automobilių supirkėjų apie tai, kad superkame automobilius vos per keliasdešimt minučių, yra gana keista. Tačiau čia ir yra pats didžiausias privalumas. Šios paslaugos leidžia pamiršti apie pardavimo procedūrą, kuri kartais trunka ne vieną mėnesį. Supirkėjai nelaukia – jie imasi veiksmų tą pačią akimirką ir, negaišdami jūsų laiko, nuperka parduodamą automobilį.

Čia niekada nebūna eilių, varginančio laukimo ar nežinomybės. Automobilių supirkimas yra konkreti ir užtikrinta paslauga, kurią teikia ilgametę patirtį turintys automobilių rinkos profesionalai. Todėl ir kaina, kurią išgirsta transporto priemonės pardavėjas, gali maloniai nustebinti. Klientas gauna geros kainos pasiūlymą, kurio atsisakyti tikrai būtų neprotinga. Viskas vyksta sklandžiai, patikimai ir nepriekaištingai.

Jei iki šiol naudojotės kitokiais būdais, dar ne vėlu pasirinkti optimalesnį sprendimą. Supirkėjai nejuokauja sakydami, kad superkame automobilius visoje Lietuvoje. Šios paslaugos teikiamos kiekviename mieste, miestelyje ar kaimelyje. Kiekvienas Lietuvos gyventojas turi galimybę parduoti savo automobilį. Verta pasikliauti profesionalais ir savo sritį išmanančiais žmonėmis. Daugiau nebevarkite ieškodami pirkėjo patys – susisiekite su automobilių supirkėjais.

Automobilių pardavimas

Ogi visa mano patirtis su automobilių pardavimu prasidėjo visai nesenai, kai atsirado galimybė gan pigiai pakeisti įsigyti kitą automobilį, o ir šiaip jau buvo laikas atsinaujinti ratus.
Taigi senieji ratai yra Ford Mondeo 1.8 (benzinas), 2005 m., truputis virš 100 tūkst. km rida. Prieš tai įmonėje važinėjo moteris, po to pensininkas, ką tik pakeistos žvakės, gumos ir t.t. oficialiam servise.

 

Pardavimui panaudoti bandžiau internetinius kanalus (pliusą bei gidą), bei šeštadieninis, aktyviausias, Kauno automobilių turgus.

Internetinis autotransporto pardavimas
Nors nepagailėjau ir susimokėjau po kelioliką litų, kad skelbimas ne tik atsirastų šių puslapių kataloguose, bet ir dar po keliasdešimt litų susimokėjau už tai, kad skelbimas būtų „pakeltas“ ir daugiau rodomas kai kuriuose puslapio vietose (pagr. puslapis, spec pasiūlymai ar pan.).
Per savaitę laiko, nors ir buvo parodymų daug, tačiau jokių skambučių ar pasiteiravimu el. paštu.

autoturgus

Kauno automobilių turgaus pardavimai
Siekdamas kuo greičiau parduoti iš pačio šeštadienio ryto sėdau ir nuvariau į Kaune esantį auto turgų, buvau apie ~8 val. ir jau nebuvau vienas pirmųjų. Susimokėjau 40 Lt už 4 dienų stovėjimą, kuris negarantavo vietos aikštelėse.
Taip, šeštadienį su vieta viskas gerai, tačiau visas aktyvesnis turgus vyksta iki pietų, o tada turi varyti į kitas automobilių parkavimo aikšteles ieškoti kur „įkišti“. O iš pradinės aikštelės išvaryti reikia todėl, kad visi automobiliai statomi pravažiavimuose tarp kitų jau stovinčių, todėl reikia prasėdėti iki 13-14 val. (ar prabūti turguje), kad po to galėtum pajudinti savo auto kai pajudės kitos prieš tave stovinčios.
O kas bus jei nebūsi vietoje tuo metu? Sakė skambina, jei negali, nekeli ar nespėji atvykt, tada tavo parduodamą automobilį tiesiog nutempia turgaus savininkai ir už nutempimą, kaip už normalią paslaugą reikia susimokėti.
Dar didelis erzinantis Kauno turgaus niuansas, kad nuvarius į tas kitas aikšteles labai maža tikimybė rasti vietos pastatyti automobilį pardavimui, o jei nerandi tai „tavo bėdos“, nors ir pinigai sumokėti būna.
Todėl jei atvarėte automobilį, visų pirma eikite apsižiūrėti ar išvis bus kur pastatyti, o tik tai suradę nusipirkite parkavimo talonėlį.
Po prabūtos dienos turguje ir čia didesnio lankytojų-pirkėjų susidomėjimo nebuvo, kaip ir SAAB‘ui stovinčiam priešais.

Išvada peršasi viena – LIETUVIAMS NEBEĮDOMŪS benzininiai varikliai, nors tai gali būti ir idealiai prižiūrėtas automobilis, kuris be problemų kursis žiemą, nereikės pirkt brangių purkštukų (kaip būna dyzeliniui varikliui) ir vos už pora tūkstančių įsidėję puikiausiai važinės dar belenkiek metų.